V175LA20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LA20AP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V175LA20AP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V175LA20AP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V175LA20APren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V175LA20AP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89321 pcs Datuen fitxa V175LA20AP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 270V Varistor tentsioa (min) 243V
Varistor Tentsioa (Max) 297V Series LA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak F3761
V175LA20AP-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 225V
Gehienezko AC bolumena 175V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 90J Deskribapen zehatza 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 1400pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V175LA20CP
V175LA20CP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Stockean: 83077 pcs
Deskarga: V175LA20CP.pdf
RFQ
V175LA2
V175LA2
deskribapena: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 4907 pcs
Deskarga: V175LA2.pdf
RFQ
V175LA20C
V175LA20C
Deskarga: V175LA20C.pdf
V175LA10CPX1347
V175LA10CPX1347
deskribapena: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
Deskarga:
V175LA20A
V175LA20A
deskribapena: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM