V150ZT20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150ZT20P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V150ZT20Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150ZT20P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 292710 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 150V Varistor tentsioa (min) 135V
Varistor Tentsioa (Max) 165V Series ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 127V Gehienezko AC bolumena 95V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 45J
Deskribapen zehatza 150V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 3500pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150ZT05PX2855
V150ZT05PX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Stockean: 600078 pcs
Deskarga:
RFQ
V150ZT20PX2855
V150ZT20PX2855
deskribapena: VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM