V150ZT05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150ZT05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V150ZT05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150ZT05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 150V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 807384 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 150V Varistor tentsioa (min) 135V
Varistor Tentsioa (Max) 165V Series ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa - Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 127V Gehienezko AC bolumena 92V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 4.0J
Deskribapen zehatza 150V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 400A