V150LU1PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150LU1PX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
Fitxak: V150LU1PX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V150LU1PX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150LU1PX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 600305 pcs Datuen fitxa V150LU1PX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 250V Varistor tentsioa (min) 225V
Varistor Tentsioa (Max) 275V Series LU
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 7mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 200V Gehienezko AC bolumena 150V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 13J
Deskribapen zehatza 250V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Oraina - Surge 1.2kA
Edukiera @ maiztasuna 150pF @ 1MHz