V150LTX20B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LTX20B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150LTX20B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 227.5V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V150LTX20B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 889 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 889 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6 pcs
  • Mezua
V150LTX20Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150LTX20B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 227.5V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 889 pcs Datuen fitxa V150LTX20B.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 227.5V Varistor tentsioa (min) 212V
Varistor Tentsioa (Max) 243V Series LT
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 200V Gehienezko AC bolumena 150V
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Energia 80J
Deskribapen zehatza 227.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 3200pF @ 1MHz