V150LT20APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150LT20APX10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V150LT20APX10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V150LT20APX10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150LT20APX10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 275386 pcs Datuen fitxa V150LT20APX10.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series LT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 200V Gehienezko AC bolumena 150V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 80J
Deskribapen zehatza 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 1600pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150LT20BPX10
V150LT20BPX10
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 250074 pcs
Deskarga: V150LT20BPX10.pdf
RFQ
V150LT20CP
V150LT20CP
deskribapena: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Stockean: 203371 pcs
Deskarga: V150LT20CP.pdf
RFQ
V150LT20A
V150LT20A
deskribapena: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Deskarga: V150LT20A.pdf
V150LT20AP
V150LT20AP