V150LT20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LT20A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150LT20A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V150LT20A.pdf
  • Mezua
V150LT20Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150LT20A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4707 pcs Datuen fitxa V150LT20A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series LT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 200V Gehienezko AC bolumena 150V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 80J
Deskribapen zehatza 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 1600pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150LT2
V150LT2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 5131 pcs
Deskarga: V150LT2.pdf
RFQ
V150LT10CP
V150LT10CP
deskribapena: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM
Stockean: 208159 pcs
Deskarga: V150LT10CP.pdf
RFQ
V150LT20APX10
V150LT20APX10
deskribapena: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Deskarga: V150LT20APX10.pdf
V150LT20BP
V150LT20BP
deskribapena: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Deskarga: V150LT20BP.pdf
V150LT10APX2855
V150LT10APX2855
deskribapena: VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Deskarga: V150LT10APX2855.pdf
V150LT20AP
V150LT20AP
Deskarga: V150LT20AP.pdf
V150LT20APX2855
V150LT20APX2855