V150LA20BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA20BP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150LA20BP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V150LA20BP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V150LA20BPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150LA20BP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 112618 pcs Datuen fitxa V150LA20BP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 229.5V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 243V Series LA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak F3033
V150LA20BP-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 200V
Gehienezko AC bolumena 150V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 80J Deskribapen zehatza 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 1600pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150LA20B
V150LA20B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 6121 pcs
Deskarga: V150LA20B.pdf
RFQ
V150LA20CP
V150LA20CP
deskribapena: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Stockean: 83078 pcs
Deskarga: V150LA20CP.pdf
RFQ
V150LA20APX1347
V150LA20APX1347
deskribapena: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Deskarga: V150LA20APX1347.pdf
V150LA20BPX2855
V150LA20BPX2855