V150LA20APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA20APX10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150LA20APX10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V150LA20APX10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
V150LA20APX10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150LA20APX10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 201327 pcs Datuen fitxa V150LA20APX10.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series LA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 200V Gehienezko AC bolumena 150V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 80J
Deskribapen zehatza 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 1600pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150LA20A
V150LA20A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 6877 pcs
Deskarga: V150LA20A.pdf
RFQ
V150LA20APX10X2855
V150LA20APX10X2855
Stockean: 247985 pcs
Deskarga: V150LA20APX10X2855.pdf
RFQ
V150LA20BPX10
V150LA20BPX10
deskribapena: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Deskarga: V150LA20BPX10.pdf
V150LA20AP
V150LA20AP
Deskarga: V150LA20AP.pdf
V150LA20B
V150LA20B
Deskarga: V150LA20B.pdf
V150LA1P
V150LA1P
deskribapena: VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
Deskarga: V150LA1P.pdf
V150LA2
V150LA2
deskribapena: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM