V14E385PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V14E385PL1T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 620V 6KA DISC 14MM
Fitxak: V14E385PL1T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
V14E385PL1Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V14E385PL1T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 620V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 429592 pcs Datuen fitxa V14E385PL1T.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 620V Varistor tentsioa (min) 558V
Varistor Tentsioa (Max) 682V Series UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 505V Gehienezko AC bolumena 385V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 150J
Deskribapen zehatza 620V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 6kA
Edukiera @ maiztasuna 360pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V14E385PL1T5
V14E385PL1T5
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 620V 6KA DISC 14MM
Stockean: 436829 pcs
Deskarga: V14E385PL1T5.pdf
RFQ
V14E385
V14E385