V14E385P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14E385P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V14E385P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 620V 6KA DISC 14MM
Fitxak: V14E385P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V14E385Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V14E385P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 620V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147524 pcs Datuen fitxa V14E385P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 620V Varistor tentsioa (min) 558V
Varistor Tentsioa (Max) 682V Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak F1937
V14E385P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 505V
Gehienezko AC bolumena 385V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 150J Deskribapen zehatza 620V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6kA Edukiera @ maiztasuna 360pF @ 1MHz