V140LT2PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V140LT2PX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Fitxak: V140LT2PX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V140LT2PX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V140LT2PX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 677247 pcs Datuen fitxa V140LT2PX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series LT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 7mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 180V Gehienezko AC bolumena 140V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 12J
Deskribapen zehatza 220V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Oraina - Surge 1.2kA
Edukiera @ maiztasuna 160pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V140LT5CP
V140LT5CP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Stockean: 272542 pcs
Deskarga: V140LT5CP.pdf
RFQ
V140LT2P
V140LT2P
deskribapena: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM