V140LT20CPX340
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V140LT20CPX340 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V140LT20CPX340
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 214V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V140LT20CPX340.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V140LT20CPX340ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V140LT20CPX340 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 214V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 152420 pcs Datuen fitxa V140LT20CPX340.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 214V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 230V Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 140V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 210J Deskribapen zehatza 214V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 120pF @ 1MHz