V130LA20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LA20CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V130LA20CP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V130LA20CP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V130LA20CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V130LA20CP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77644 pcs Datuen fitxa V130LA20CP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 205V Varistor tentsioa (min) 184.5V
Varistor Tentsioa (Max) 225.5V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak F3490
V130LA20CP-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko AC bolumena 130V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 200J
Deskribapen zehatza 205V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 10kA
Edukiera @ maiztasuna 7000pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V130LA20BPX1347
V130LA20BPX1347
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 238864 pcs
Deskarga: V130LA20BPX1347.pdf
RFQ
V130LA20C
V130LA20C
deskribapena: VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Stockean: 5527 pcs
Deskarga: V130LA20C.pdf
RFQ
V130LA20CX325
V130LA20CX325
Deskarga: V130LA20CX325.pdf
Deskarga: V130LA20BPX2855.pdf
V130LA20CPX325
V130LA20CPX325
Deskarga: V130LA20CPX325.pdf
V130LA20B
V130LA20B
Deskarga: V130LA20B.pdf
V130LA20BP
V130LA20BP
Deskarga: V130LA20BP.pdf
V130LA20CPX10
V130LA20CPX10
Deskarga:
V130LA20BPX10
V130LA20BPX10
Deskarga: V130LA20BPX10.pdf
V130LA2PX1347
V130LA2PX1347
deskribapena: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM
Deskarga: V130LA2PX1347.pdf
V130LA20CPX2855
V130LA20CPX2855