V130LA20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LA20C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V130LA20C
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V130LA20C.pdf
  • Mezua
V130LA20Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V130LA20C fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5527 pcs Datuen fitxa V130LA20C.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 205V Varistor tentsioa (min) 184.5V
Varistor Tentsioa (Max) 225.5V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 130V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 200J Deskribapen zehatza 205V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 7000pF @ 1MHz