V130LA10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LA10CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V130LA10CP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak: V130LA10CP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2100 pcs
  • Mezua
V130LA10CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V130LA10CP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 263697 pcs Datuen fitxa V130LA10CP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 205V Varistor tentsioa (min) 184.5V
Varistor Tentsioa (Max) 225.5V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak F5352
V130LA10CP-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko AC bolumena 130V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 80J
Deskribapen zehatza 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 5000pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V130LA1
V130LA1
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 2736 pcs
Deskarga: V130LA1.pdf
RFQ
V130LA10CPX2855
V130LA10CPX2855
deskribapena: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM