V130LA10C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LA10C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V130LA10C
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak: V130LA10C.pdf
  • Mezua
V130LA10Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V130LA10C fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5413 pcs Datuen fitxa V130LA10C.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 205V Varistor tentsioa (min) 184.5V
Varistor Tentsioa (Max) 225.5V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 130V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 80J Deskribapen zehatza 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 5000pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V130LA10APX1347
V130LA10APX1347
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
Stockean: 435749 pcs
Deskarga: V130LA10APX1347.pdf
RFQ
V130LA2
V130LA2
deskribapena: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 6666 pcs
Deskarga: V130LA2.pdf
RFQ
V130LA1
V130LA1
deskribapena: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Deskarga: V130LA1.pdf
V130LA20AP
V130LA20AP
deskribapena: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Deskarga: V130LA20AP.pdf
V130LA1P
V130LA1P
Deskarga: V130LA1P.pdf
V130LA10CP
V130LA10CP
deskribapena: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
Deskarga: V130LA10CP.pdf
Deskarga: V130LA10APX2855.pdf
V130LA1PX2855
V130LA1PX2855
Deskarga: V130LA1PX2855.pdf
V130LA10CPX2855
V130LA10CPX2855