TRF250-110UT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TRF250-110UT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TRF250-110UT
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 110MA RADIAL
Fitxak: 1.TRF250-110UT.pdf2.TRF250-110UT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
TRF250-110UTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TRF250-110UT fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 110MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150263 pcs Datuen fitxa 1.TRF250-110UT.pdf2.TRF250-110UT.pdf
Tentsioa - Geh 60V (250V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 1.2s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.209" Dia x 0.150" T (5.30mm x 3.80mm) Series PolySwitch®, TRF250
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 16 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 5 Ohms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak RF2489-000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.370" (9.40mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 110mA Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 220mA
Uneko - Geh 3A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 110mA
Homologazioak CSA, TUV, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TRF250-110U
TRF250-110U
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: PTC RESET FUSE 60V 110MA RADIAL