TRF250-080U-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TRF250-080U-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TRF250-080U-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL
Fitxak: 1.TRF250-080U-2.pdf2.TRF250-080U-2.pdf
  • Mezua
TRF250-080U-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TRF250-080U-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6103 pcs Datuen fitxa 1.TRF250-080U-2.pdf2.TRF250-080U-2.pdf
Tentsioa - Geh 60V (250V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 4s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.189" Dia x 0.150" T (4.80mm x 3.80mm) Series PolySwitch®, TRF250
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 33 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 14 Ohms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak RF0530-000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.366" (9.30mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 80mA Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 160mA
Uneko - Geh 3A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 80mA