TP5KP13CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TP5KP13CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TP5KP13CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V P600
Fitxak: TP5KP13CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Mezua
TP5KP13CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TP5KP13CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62046 pcs Datuen fitxa TP5KP13CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 13V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 21.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series Automotive, AEC-Q101, TP5KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak F7650TR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 237.2A