TP5KP11A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TP5KP11A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TP5KP11A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 11V 18.2V P600
Fitxak: TP5KP11A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Mezua
TP5KP11Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TP5KP11A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 11V 18.2V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61485 pcs Datuen fitxa TP5KP11A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 11V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 18.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 12.2V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series Automotive, AEC-Q101, TP5KP Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak F7645TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 280.2A Edukiera @ maiztasuna -