TCF250-180T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TCF250-180T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCF250-180T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD
Fitxak: 1.TCF250-180T.pdf2.TCF250-180T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
TCF250-180Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCF250-180T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185541 pcs Datuen fitxa 1.TCF250-180T.pdf2.TCF250-180T.pdf
Tentsioa - Geh 60V (250V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 3.4s Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) Series PolySwitch®, TCF250
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 4.2 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 1.9 Ohms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard SMD Beste izenak RF1395-000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 180mA Ih Surface Mount Nonstandard SMD Oraina - Bidaia (It) 380mA
Uneko - Geh 3A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 180mA