TCF250-180
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TCF250-180 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCF250-180
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD
Fitxak: TCF250-180.pdf
  • Mezua
TCF250-180ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCF250-180 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4848 pcs Datuen fitxa TCF250-180.pdf
Tentsioa - Geh 60V (250V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 3.4s Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) Series PolySwitch®, TCF250
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 4.2 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 1.9 Ohms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard SMD Beste izenak D42331-000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 180mA Ih Surface Mount Nonstandard SMD Oraina - Bidaia (It) 380mA
Uneko - Geh 3A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 180mA
Homologazioak UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TCF35
TCF35
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE RECT 35A 600VAC/300VDC BLAD
Stockean: 1125 pcs
Deskarga: TCF35.pdf
RFQ
TCF250-120T-RB-B-0.5
TCF250-120T-RB-B-0.5
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: PTC RESET FUSE 60V 120MA SMD
Stockean: 188275 pcs
Deskarga: TCF250-120T-RB-B-0.5.pdf
RFQ
TCF45
TCF45
deskribapena: FUSE RECT 45A 600VAC/300VDC BLAD
Deskarga: TCF45.pdf
TCF250-145
TCF250-145
deskribapena: PTC RESET FUSE 60V 145MA SMD
Deskarga: TCF250-145.pdf
TCF40
TCF40
deskribapena: FUSE RECT 40A 600VAC/300VDC BLAD
Deskarga: TCF40.pdf
TCF250-120T-B-0.5
TCF250-120T-B-0.5
Deskarga: TCF250-120T-B-0.5.pdf
TCF3
TCF3
deskribapena: FUSE RECT 3A 600VAC/300VDC BLADE
Deskarga: TCF3.pdf
TCF250-180T
TCF250-180T
deskribapena: PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD
Deskarga: TCF250-180T.pdf
TCF250-145-RB-B-0.5
TCF250-145-RB-B-0.5
Deskarga: TCF250-145-RB-B-0.5.pdf
TCF250-120T-RA-B-0.5
TCF250-120T-RA-B-0.5
Deskarga: TCF250-120T-RA-B-0.5.pdf
TCF30
TCF30
deskribapena: FUSE RECT 30A 600VAC/300VDC BLAD