T10B220J
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
T10B220J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T10B220J
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena THYRISTR SIBOD 220V 250A DO201AD
Fitxak: T10B220J.pdf
  • Mezua
T10B220Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T10B220J fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena THYRISTR SIBOD 220V 250A DO201AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5016 pcs Datuen fitxa T10B220J.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 214V
Tentsioa - Breakover 265V Series SIDACtor®
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AD, Axial
Beste izenak T10B220JT Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A kapazitantzia 41pF