T10B220E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
T10B220E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T10B220E
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena THYRISTR SIBOD 220V 250A DO201AD
Fitxak: T10B220E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
T10B220Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T10B220E fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena THYRISTR SIBOD 220V 250A DO201AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 166844 pcs Datuen fitxa T10B220E.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 214V
Tentsioa - Breakover 265V Series SIDACtor®
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AD, Axial
Beste izenak T10B220ET Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Uneko - Eutsi (Ih) 180mA
kapazitantzia 41pF