SZ1SMA26AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMA26AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SZ1SMA26AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V SMA
Fitxak: 1.SZ1SMA26AT3G.pdf2.SZ1SMA26AT3G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SZ1SMA26AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SZ1SMA26AT3G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 531696 pcs Datuen fitxa 1.SZ1SMA26AT3G.pdf2.SZ1SMA26AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 26V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 42.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28.9V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak F11514TR
SZ1SMA26AT3G-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.5A Edukiera @ maiztasuna 460pF @ 1MHz