SZ1SMA24CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMA24CAT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SZ1SMA24CAT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 38.9V SMA
Fitxak: 1.SZ1SMA24CAT3G.pdf2.SZ1SMA24CAT3G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
SZ1SMA24CAT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SZ1SMA24CAT3G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 24V 38.9V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 318524 pcs Datuen fitxa 1.SZ1SMA24CAT3G.pdf2.SZ1SMA24CAT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 38.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMA Series Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak F11513TR
SZ1SMA24CAT3G-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A
Edukiera @ maiztasuna 260pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 1