SMOV34S621MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV34S621MP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMOV34S621MP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1000V 40KA ENCASED
Fitxak: SMOV34S621MP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
120 pcs
  • Mezua
SMOV34S621MPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMOV34S621MP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1000V 40KA ENCASED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5671 pcs Datuen fitxa SMOV34S621MP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1kV Varistor tentsioa (min) 900V
Varistor Tentsioa (Max) 1.1kV Series SMOV34S
Packaging Bulk Pakete / kasua Box, 5 lead
Tenperatura operatiboa -45°C ~ 75°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 800V Gehienezko AC bolumena 620V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Thermally Protected
Energia 1010J Deskribapen zehatza 1kV 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
Oraina - Surge 40kA Edukiera @ maiztasuna 2100pF @ 1MHz