SMOV34S421NP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV34S421NP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMOV34S421NP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 40KA ENCASED
Fitxak: SMOV34S421NP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
120 pcs
  • Mezua
SMOV34S421NPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMOV34S421NP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 40KA ENCASED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4265 pcs Datuen fitxa SMOV34S421NP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series SMOV34S
Packaging Bulk Pakete / kasua Box, 5 lead
Beste izenak F5863 Tenperatura operatiboa -45°C ~ 75°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 560V
Gehienezko AC bolumena 420V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Thermally Protected Energia 910J
Deskribapen zehatza 680V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead Oraina - Surge 40kA
Edukiera @ maiztasuna 3000pF @ 1MHz