SMD100F/33-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD100F/33-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMD100F/33-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2SMD
Fitxak: 1.SMD100F/33-2.pdf2.SMD100F/33-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
SMD100F/33-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMD100F/33-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 417127 pcs Datuen fitxa 1.SMD100F/33-2.pdf2.SMD100F/33-2.pdf
Tentsioa - Geh 33V Mota Polymeric
Bidaia ordua 500ms Lodiera (Max) 0.118" (3.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) Series PolySwitch®, SMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 410 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 120 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD Beste izenak RF0319-000
SMD100F/33-2-ND
SMD100F/33-2TR
SMD100F/332
SMD100F332
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.1A Ih Surface Mount 2-SMD Oraina - Bidaia (It) 2.2A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.1A