SMD100F-2018-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD100F-2018-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMD100F-2018-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 15V 1.1A 2SMD
Fitxak: 1.SMD100F-2018-2.pdf2.SMD100F-2018-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMD100F-2018-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMD100F-2018-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 15V 1.1A 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125845 pcs Datuen fitxa 1.SMD100F-2018-2.pdf2.SMD100F-2018-2.pdf
Tentsioa - Geh 15V Mota Polymeric
Bidaia ordua 500ms Lodiera (Max) 0.060" (1.52mm)
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.180" W (5.08mm x 4.58mm) Series PolySwitch®, SMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 400 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 100 mOhms
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD Beste izenak SMD100F-2018-2CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 1.1A Ih Surface Mount 2-SMD Oraina - Bidaia (It) 2.2A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.1A