SMCJ64CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ64CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ64CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Fitxak: SMCJ64CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ64CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ64CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 64V 103V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 329037 pcs Datuen fitxa SMCJ64CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 103V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ64CALFTR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ64CA-13-F
SMCJ64CA-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 64V 103V SMC
Stockean: 304194 pcs
Deskarga: SMCJ64CA-13-F.pdf
RFQ
SMCJ64CA M6G
SMCJ64CA M6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Stockean: 356318 pcs
Deskarga: SMCJ64CA M6G.pdf
RFQ
SMCJ64CA
SMCJ64CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMCJ64CA.pdf
SMCJ64C-E3/57T
SMCJ64C-E3/57T
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 64V 114V DO214AB
Deskarga: SMCJ64C-E3/57T.pdf
SMCJ64CA V6G
SMCJ64CA V6G
Deskarga: SMCJ64CA V6G.pdf
SMCJ64C-E3/9AT
SMCJ64C-E3/9AT
Deskarga: SMCJ64C-E3/9AT.pdf
SMCJ64C
SMCJ64C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 64V 108.15V DO214AB
Deskarga: SMCJ64C.pdf
SMCJ64CA
SMCJ64CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMCJ64CA.pdf
SMCJ64CA V7G
SMCJ64CA V7G
Deskarga: SMCJ64CA V7G.pdf
SMCJ64CA R7G
SMCJ64CA R7G
Deskarga: SMCJ64CA R7G.pdf
SMCJ64CA-13
SMCJ64CA-13