SMCJ64CA M6G
SMCJ64CA M6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Stockean: 356318 pcs
Deskarga: SMCJ64CA M6G.pdf
RFQ
SMCJ64CA
SMCJ64CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 64V 103V SMC
Stockean: 329925 pcs
Deskarga: SMCJ64CA.pdf
RFQ
SMCJ64C-E3/57T
SMCJ64C-E3/57T
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 64V 114V DO214AB
Deskarga: SMCJ64C-E3/57T.pdf
SMCJ64AHR7G
SMCJ64AHR7G
Deskarga: SMCJ64AHR7G.pdf
SMCJ64CA
SMCJ64CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Deskarga: SMCJ64CA.pdf
SMCJ64CA
SMCJ64CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.