SMAJ20CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ20CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ20CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 20V 32.4V DO214AC
Fitxak: SMAJ20CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SMAJ20CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ20CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 20V 32.4V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 168147 pcs Datuen fitxa SMAJ20CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 20V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 32.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 22.2V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ20CALFCT Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ20AHM2G
SMAJ20AHM2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AC
Stockean: 1059124 pcs
Deskarga: SMAJ20AHM2G.pdf
RFQ
SMAJ20CA-13
SMAJ20CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 20V 32.4V SMA
Stockean: 3976 pcs
Deskarga: SMAJ20CA-13.pdf
RFQ
SMAJ20CA-E3/5A
SMAJ20CA-E3/5A
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SMAJ20CA-E3/5A.pdf
SMAJ20ATR
SMAJ20ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMAJ20ATR.pdf
SMAJ20C
SMAJ20C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 20V 34.02V DO214AC
Deskarga: SMAJ20C.pdf
SMAJ20C-E3/5A
SMAJ20C-E3/5A
deskribapena: TVS DIODE 20V 35.8V DO214AC
Deskarga: SMAJ20C-E3/5A.pdf
SMAJ20C-E3/61
SMAJ20C-E3/61
Deskarga: SMAJ20C-E3/61.pdf
SMAJ20CA
SMAJ20CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMAJ20CA.pdf
SMAJ20CA-13-F
SMAJ20CA-13-F
Deskarga: SMAJ20CA-13-F.pdf
SMAJ20CA R3G
SMAJ20CA R3G
Deskarga: SMAJ20CA R3G.pdf
SMAJ20AHR3G
SMAJ20AHR3G
Deskarga: SMAJ20AHR3G.pdf
SMAJ20CA M2G
SMAJ20CA M2G