SMAJ20CA R3G
SMAJ20CA R3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AC
Stockean: 878270 pcs
Deskarga: SMAJ20CA R3G.pdf
RFQ
SMAJ20AHE3/61
SMAJ20AHE3/61
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stockean: 779352 pcs
Deskarga: SMAJ20AHE3/61.pdf
RFQ
SMAJ20ATR
SMAJ20ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: TVS DIODE 20V 32.4V SMA
Deskarga: SMAJ20ATR.pdf
SMAJ20CA M2G
SMAJ20CA M2G
Deskarga: SMAJ20CA M2G.pdf
SMAJ20CA
SMAJ20CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMAJ20CA.pdf
SMAJ20AHE3/5A
SMAJ20AHE3/5A
Deskarga: SMAJ20AHE3/5A.pdf
SMAJ20CA
SMAJ20CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Deskarga: SMAJ20CA.pdf
SMAJ20C-E3/5A
SMAJ20C-E3/5A
deskribapena: TVS DIODE 20V 35.8V DO214AC