SMAJ10CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ10CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ10CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 10V 17V DO214AC
Fitxak: SMAJ10CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SMAJ10CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ10CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 10V 17V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 158279 pcs Datuen fitxa SMAJ10CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 10V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 17V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 11.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMAJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak SMAJ10CALFCT Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.5A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ10CA-13-F
SMAJ10CA-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 10V 17V SMA
Stockean: 1097743 pcs
Deskarga: SMAJ10CA-13-F.pdf
RFQ
SMAJ10C
SMAJ10C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 10V 17.85V DO214AC
Stockean: 711439 pcs
Deskarga: SMAJ10C.pdf
RFQ
SMAJ10CA M2G
SMAJ10CA M2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 10V 17V DO214AC
Deskarga: SMAJ10CA M2G.pdf
SMAJ10CA-13
SMAJ10CA-13
Deskarga: SMAJ10CA-13.pdf
SMAJ10AHR3G
SMAJ10AHR3G
Deskarga: SMAJ10AHR3G.pdf
SMAJ10C-E3/61
SMAJ10C-E3/61
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 10V 18.8V DO214AC
Deskarga: SMAJ10C-E3/61.pdf
SMAJ10CA-E3/61
SMAJ10CA-E3/61
Deskarga: SMAJ10CA-E3/61.pdf
SMAJ10C-E3/5A
SMAJ10C-E3/5A
Deskarga: SMAJ10C-E3/5A.pdf
SMAJ10ATR
SMAJ10ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMAJ10ATR.pdf
SMAJ10CA R3G
SMAJ10CA R3G
Deskarga: SMAJ10CA R3G.pdf
SMAJ10CA-E3/5A
SMAJ10CA-E3/5A
Deskarga: SMAJ10CA-E3/5A.pdf
SMAJ10CA
SMAJ10CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.