SMAJ10CA
SMAJ10CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 10V 17V DO214AC
Stockean: 158279 pcs
Deskarga: SMAJ10CA.pdf
RFQ
SMAJ10C-E3/5A
SMAJ10C-E3/5A
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 10V 18.8V DO214AC
Stockean: 4591 pcs
Deskarga: SMAJ10C-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ10CA M2G
SMAJ10CA M2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)