SMA6J28A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMA6J28A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODES SMA 600W TR
Fitxak: SMA6J28A.pdf
  • Mezua
SMA6J28Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMA6J28A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODES SMA 600W TR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 751161 pcs Datuen fitxa SMA6J28A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 28V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 45.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 31.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA)
Series SMA6J Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.8A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMA6J28A-E3/61
SMA6J28A-E3/61
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 28V 51.6V DO214AC
Stockean: 829687 pcs
Deskarga: SMA6J28A-E3/61.pdf
RFQ
SMA6J26CA-TR
SMA6J26CA-TR
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 26V 47.9V SMA
Stockean: 150440 pcs
Deskarga: SMA6J26CA-TR.pdf
RFQ
SMA6J28A-M3/5A
SMA6J28A-M3/5A
deskribapena: TVS DIODE 28V 44V DO214AC