SMA6J26CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMA6J26CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODES SMA 600W TR
Fitxak: SMA6J26CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
SMA6J26CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMA6J26CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODES SMA 600W TR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 629185 pcs Datuen fitxa SMA6J26CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 26V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 42.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28.9V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Series SMA6J
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.9A