SL1021A450RF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A450RF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1021A450RF
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 450V 10KA T/H FAIL SHORT
Fitxak: SL1021A450RF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SL1021A450RFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1021A450RF fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 450V 10KA T/H FAIL SHORT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60390 pcs Datuen fitxa SL1021A450RF.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 450V tolerantzia -
Series SL1021A Packaging Tray
Pakete / kasua Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail laburra Yes Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 450V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SL1021A420RS
SL1021A420RS
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 420V 10KA THROUGH HOLE
Stockean: 4818 pcs
Deskarga: SL1021A420RS.pdf
RFQ
SL1021A500R
SL1021A500R
deskribapena: GDT 500V 10KA THROUGH HOLE
Stockean: 67795 pcs
Deskarga: SL1021A500R.pdf
RFQ
SL1021A450R
SL1021A450R
deskribapena: GDT 450V 10KA THROUGH HOLE