SL1021A420RF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A420RF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1021A420RF
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 420V 10KA T/H FAIL SHORT
Fitxak: SL1021A420RF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SL1021A420RFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1021A420RF fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 420V 10KA T/H FAIL SHORT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65170 pcs Datuen fitxa SL1021A420RF.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 420V tolerantzia -
Series SL1021A Packaging Tray
Pakete / kasua Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail laburra Yes Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 420V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole