SL1021A250RG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A250RG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1021A250RG
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 250V 10KA T/H FAIL SHORT
Fitxak: SL1021A250RG.pdf
  • Mezua
SL1021A250RGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1021A250RG fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 250V 10KA T/H FAIL SHORT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5517 pcs Datuen fitxa SL1021A250RG.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 250V tolerantzia -
Series SL1021A Packaging Tray
Pakete / kasua Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail laburra Yes Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 250V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SL1021A260RS
SL1021A260RS
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 260V 10KA THROUGH HOLE
Stockean: 6253 pcs
Deskarga: SL1021A260RS.pdf
RFQ
SL1021A250R
SL1021A250R
deskribapena: GDT 250V 10KA THROUGH HOLE