SL1021A230RG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A230RG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1021A230RG
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 230V 10KA T/H FAIL SHORT
Fitxak: SL1021A230RG.pdf
  • Mezua
SL1021A230RGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1021A230RG fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 230V 10KA T/H FAIL SHORT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4204 pcs Datuen fitxa SL1021A230RG.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 230V tolerantzia -
Series SL1021A Packaging Tray
Pakete / kasua Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail laburra Yes Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole