SL1003A300SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A300SM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1003A300SM
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 300V 10KA SURFACE MOUNT
Fitxak: SL1003A300SM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
1400 pcs
2100 pcs
  • Mezua
SL1003A300SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1003A300SM fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 300V 10KA SURFACE MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44578 pcs Datuen fitxa SL1003A300SM.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 300V tolerantzia -
Series SL1003A Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3-SMD Cylinder Square End Beste izenak F6578TR
SL1003A300SM-ND
Poloniako kopurua 3 Muntaketa mota Surface Mount
Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail laburra No
Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 300V 10000A (10kA) 3 Pole Surface Mount