SL1003A260SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1003A260SM
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GAS TUBE 260V 5A/5KA 3PIN SMT
Fitxak: SL1003A260SM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
  • Mezua
SL1003A260SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1003A260SM fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GAS TUBE 260V 5A/5KA 3PIN SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46347 pcs Datuen fitxa SL1003A260SM.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 260V tolerantzia -
Series SL1003A Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3-SMD Cylinder Square End Beste izenak SL1003A260SMB
Poloniako kopurua 3 Muntaketa mota Surface Mount
Impulse discharge current (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail laburra No
Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 260V 5000A (5kA) 3 Pole Surface Mount