ROV20H561K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV20H561K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 560V 10KA DISC 20MM
Fitxak: ROV20H561K.pdf
  • Mezua
ROV20H561Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV20H561K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 560V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3144 pcs Datuen fitxa ROV20H561K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 560V Varistor tentsioa (min) 504V
Varistor Tentsioa (Max) 616V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak A83846-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 460V
Gehienezko AC bolumena 350V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 410J Deskribapen zehatza 560V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 680pF @ 1kHz