ROV20H560L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV20H560L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 56V 3KA DISC 20MM
Fitxak: ROV20H560L.pdf
  • Mezua
ROV20H560Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV20H560L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 56V 3KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4734 pcs Datuen fitxa ROV20H560L.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 56V Varistor tentsioa (min) 47.6V
Varistor Tentsioa (Max) 64.4V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak E60694-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 45V
Gehienezko AC bolumena 35V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 41J Deskribapen zehatza 56V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 3kA Edukiera @ maiztasuna 11600pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV20H511K
ROV20H511K
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Stockean: 3827 pcs
Deskarga: ROV20H511K.pdf
RFQ
ROV20H511K-S-2
ROV20H511K-S-2
Stockean: 3942 pcs
Deskarga: ROV20H511K-S-2.pdf
RFQ
ROV20H560L-2
ROV20H560L-2
deskribapena: VARISTOR 56V 3KA DISC 20MM