ROV20H330M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV20H330M
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 33V 3KA DISC 20MM
Fitxak: ROV20H330M.pdf
  • Mezua
ROV20H330Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV20H330M fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 33V 3KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6981 pcs Datuen fitxa ROV20H330M.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 33V Varistor tentsioa (min) 26.4V
Varistor Tentsioa (Max) 39.6V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak C67531-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 26V
Gehienezko AC bolumena 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 24J Deskribapen zehatza 33V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 3kA Edukiera @ maiztasuna 17200pF @ 1kHz