ROV20H301K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV20H301K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 300V 10KA DISC 20MM
Fitxak: ROV20H301K.pdf
  • Mezua
ROV20H301Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV20H301K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 300V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4282 pcs Datuen fitxa ROV20H301K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 300V Varistor tentsioa (min) 270V
Varistor Tentsioa (Max) 330V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak C87592-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 250V
Gehienezko AC bolumena 195V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 210J Deskribapen zehatza 300V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 1100pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV20H301K-S-2
ROV20H301K-S-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 300V 10KA DISC 20MM