ROV20H102K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV20H102K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
Fitxak: ROV20H102K.pdf
  • Mezua
ROV20H102Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV20H102K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4662 pcs Datuen fitxa ROV20H102K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1kV Varistor tentsioa (min) 900V
Varistor Tentsioa (Max) 1.1kV Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak F95119-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 825V
Gehienezko AC bolumena 625V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 566J Deskribapen zehatza 1kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 400pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV20H102K-S
ROV20H102K-S
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM